Kategorie

Zasílání novinek

Reklama

LA MANGA CZECH s.r.o.
Otakara Březiny 323/28
Plzeň 323 00

prodejna:
Slovanská třída 7
Plzeň 326 00

tel.: 724 122 827 / 377 227 143
mail: lamanga@sochor.cz

Použití soli

Návod na použití

  • Regenerační a vířivé koupele:

Balíček soli (250 gramů) rozpusťte v koupelové vaně (cca 60 litrů vody)  s teplotou kolem 37o C. Doba koupele by neměla být delší než 20 minut a nedoporučuje se souběžně používat mýdlo a jiné kosmetické výrobky. Po koupeli se osprchujte vlažnou vodou, vhodné je i krátkodobé ozáření sluncem nebo umělými UV lampami.

Koncentrovaný roztok lze používat ke koupelím nohou, inhalacím a k obkladům.

  • Dezinfekce vody v bazénech:

Doporučujeme řídit se návodem Vašeho dodavatele solonizační jednotky - běžné dávkování se pohybuje mezi 4 - 5 kg soli/m3 vody

  • Použití v akvaristice:

Sůl Mar Menor je přírodním produktem, proto se mohou vyskytnout odchylky od deklarovaného složení. Vždy vycházejte z naměřených hodnot v závislosti na požadovaném účelu použití.

  • Použití v gastronomii a potravinářství (jako kuchyňská sůl):

Sůl Mar Menor má španělský potravinářský atest a lze ji používat k solení pokrmů a ke konzervaci potravin solením. K tomuto účelu lze sůl používat buď v přirozeném stavu, jako velké krystaly, nebo ji lze rozemlít a používat ve tvaru běžné kuchyňské soli. Sůl Mar Menor je pro použití v gastronomii velice chutná a pro její přírodní formu se velice k tomuto účelu doporučuje.

Upozornění:

Sůl je určena k vnějšímu použití. Sůl ani roztok nesmí přijít do styku s oční sliznicí. Chraňte před dětmi. Uschovejte v suchu - výrobek absorbuje vlhkost.